Про банк

monobank

monobank — перший мобільний банк в Україні. Проект виник в рамках співпраці Universal Bank з командою Fintech Band. Ми випускаємо кредитні картки для клієнтів, а найкращий мобільний додаток зробить керування фінансами максимально зручним. monobank працює виключно на мобільних пристроях.

Ми розвиваємо кредитування населення України та мобільний додаток як зручний інструмент керування кредитною карткою. Ми переконані, що наші кредити найкращим чином позначаться на купівельній спроможності громадян. Стимулюючи попит, ми зможемо надати значну підтримку галузям економіки, підприємствам малого та середнього бізнесу. І це не ілюзія економічного зростання, а реальний спосіб підвищити добробут країни.

«Наш новий проект дозволив забезпечити клієнтів прогресивним інструментом персонального банкінгу, надзвичайно вигідним і конкурентоспроможним на ринку кредитних послуг», — Ірина Старомiнська, голова Universal Bank.

У зручному мобільному додатку велика кількість банківських послуг — безкоштовні перекази та комунальні платежі, зручні й функціональні виписки. А також на вас чекає жива служба підтримки у звичних для вас месенджерах (Viber, Facebook Messenger, Telegram) або в телефонному режимі.

Universal Bank

Universal Bank заснований у 1994 році, забезпечує повний спектр банківських послуг в Україні. З грудня 2016 року входить до групи «ТАС».

Група «ТАС»

Заснована в 1998 році, до фінансового сектора групи входять ТАСКОМБАНК, фінансова компанія «ЦФР» (ТМ «КредитМаркет»), страхова компанія ТАС — страхування життя, страхова група ТАС — страхування ризиків, колекторська компанія «Європейська агенція з повернення боргів», процесинговий центр ТАС Лінк.